Kraków – Modlniczka Modlniczka, ul. Prof. Rożańskiego 28-30

32-085 Kraków – Modlniczka
Modlniczka, ul. Prof. Rożańskiego 28-30
tel: (12) 639 20 00
fax: (12) 639 20 09
magazyn: (12) 639 20 20
serwis: (12) 639 20 20
e-mail: vw@autospecial.com.pl
e-mail serwisu: serwis@autospecial.com.pl

Samochody użytkowe
Volkswagen Crafter, Transporter, Caravelle, Multivan, Caddy, Amarok




Osoba kontaktowa: Mariusz Pach - Specjalista Sprzedaży Samochodów VW Użytkowe
tel: 12 639 20 13
tel: 668 673 648
e-mail: mariusz.pach@autospecial.com.pl


Osoba kontaktowa: Jakub Prochal - Specjalista Sprzedaży Samochodów VW Użytkowe
tel: 662 211 513
e-mail: jakub.prochal@autospecial.com.pl
Samochody osobowe
Osoba kontaktowa:
Rafał Figuła - Sprzedaż Flotowa Volkswagen
tel: 12 639 20 90
tel: 668 673 284
e-mail: rafal.figula@autospecial.com.pl


Maciej Tarnawski - Sprzedaż Flotowa Volkswagen
tel: 12 639 20 25
tel: 784 998 473
e-mail: maciej.tarnawski@autospecial.com.pl


Ewa Stanecka - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 12
tel: 784 055 961
e-mail: ewa.stanecka@autospecial.com.pl


Damian Podobiński - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 14
tel: 668 673 769
e-mail: damian.podobinski@autospecial.com.pl

Krzysztof Gaik - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 18
tel: 668 672 868
e-mail: krzysztof.gaik@autospecial.com.pl

Agata Gacka - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 46
tel: 785 850 382
e-mail: agata.gacka@autospecial.com.pl

Bartłomiej Natkaniec - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 47
tel: 785 850 378
e-mail: bartlomiej.natkaniec@autospecial.com.pl

Paweł Książek - Sprzedawca VW Osobowe
tel: 12 639 20 17
tel: 785 850 380
e-mail: pawel.ksiazek@autospecial.com.pl








Osoba kontaktowa:
e-mail:
Samochody używane
Osoba Kontaktowa:

Bartłomiej Flazik
tel: 12 639 20 65
tel: 602 746 692
e-mail: bartlomiej.flazik@autospecial.com.pl

Osoba kontaktowa: Mariusz Gaweł
tel: 12 639 20 65
tel: 668 674 086
e-mail: mariusz.gawel@autospecial.com.pl
© Volkswagen 3714  |  Polityka Prywatności  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce